آغاز پخش مستند - همراهان - در شبکه دو

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

آغاز پخش مستند «همراهان» در شبکه دو

 آغاز پخش مستند «همراهان» در شبکه دو

مستند «همراهان» با موضوع کمک به بیماران و معلولین از پنجشنبه 26 تیر به روی آنتن شبکه دو می رود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازروابط عمومی شبکه دو، سیدمسعود حسینی با اعلام این خبر گفت: مستند «همراهان» در پنج قسمت 35 دقیقه ای و با موضوع کمک به بیماران و معلولان از شبکه دو سیما پخش می شود که در هر قسمت آن به موضوعی خاص از کمک به معلولان می پردازد.

تهیه کننده و کارگردان این مجموعه مستند خاطرنشان کرد: در قسمت اول این برنامه کمک به بیماران و معلولان مورد بحث و بررسی قرار می گیرد اینکه چگونه می توانیم با تشخیص درست از روحیه افراد بیمار به روند بهبود کمی و کیفی آنها کمک کنیم. در قسمت دوم این مجموعه به زندگی یک شاعر معلول به نام مصطفی باصری پرداخته می شود. در قسمت سوم، زندگی تعدادی از پزشکان به تصویر کشیده می شود که به صورت رایگان به بیماران خاص سرویس می دهند. در قسمت چهارم این مستند به زندگینامه خانمی که به دانش آموزان روشن دل درس می دهد و روشهای تدریسی که برای این کودکان در نظر گرفته، پرداخته می شود. قسمت پنجم این برنامه هم به بچه‌های سندروم دان و فعالیتهای آنان اختصاص دارد.

از عواملی که با این برنامه همکاری دارند می توان به رامتین گلبانگ (نویسنده)، نگار استخر (نریتور) و هادی پویا (فیلمبردار) اشاره کرد.

مستند «همراهان» کاری از گروه مستند شبکه دو سیماست که از 26 تیر در پنج قسمت هرروز ساعت 19:10 پخش می شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه