آرزویم در سال ۹۲ حضور تیم ملی در برزیل است. کریم انصاری‌فرد اظهار داشت: ابتدا جا دارد پیشاپیش سال ۱۳۹۲ را به همه هموطنان عزیزم در سراسر جهان تبریک بگویم و امیدوارم سال خوب، بانشاط و خوبی را داشته باشند. به گزارش فارس،وی افزود: همینکه سالم هستم خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم چون یک دنیا برایم ارزش دارد. به نظرم هیچ چیزی بالاتر از سلامتی نیست که خوشبختانه از این نعمت خدا من بهره بردم. انصاری‌فرد ادامه داد: من تمام تلاشم را انجام دادم تا در تمام زمینه‌های مختلف موفق باشم اما باید قبول کنیم رو ...

آرزویم در سال ۹۲ حضور تیم ملی در برزیل است

ansarifar[WwW.Kamyab.IR]

کریم انصاری‌فرد اظهار داشت: ابتدا جا دارد پیشاپیش سال ۱۳۹۲ را به همه هموطنان عزیزم در سراسر جهان تبریک بگویم و امیدوارم سال خوب، بانشاط و خوبی را داشته باشند.

به گزارش فارس،وی افزود: همینکه سالم هستم خدا را صد هزار مرتبه شکر می‌کنم چون یک دنیا برایم ارزش دارد. به نظرم هیچ چیزی بالاتر از سلامتی نیست که خوشبختانه از این نعمت خدا من بهره بردم.

انصاری‌فرد ادامه داد: من تمام تلاشم را انجام دادم تا در تمام زمینه‌های مختلف موفق باشم اما باید قبول کنیم روزی دست خدا است و او هر چیزی بخواهد همان اتفاق می‌افتد. من هم از این موضوع مستثنی نیستم و از خدای بزرگ نه زیاد روزی می‌گیرم و نه کمتر. در کل برای قسمتی که برایم در نظر گرفته شده خدا را شکر می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: من در سال جدید به عنوان یک عضو کوچک فوتبال ایران از همه مردم می‌خواهم تا دعا کنند تیم ملی ایران راهی جام جهانی شود. این یکی از آرزوهای قلبی من در سال جدید است. اگر تیم ملی به جام جهانی برود قطعا رشته فوتبال رونق پیدا می‌کند و ما پیشرفت زیادی خواهیم کرد. این موضوع برای من ارزش زیادی دارد.

وی افزود: خرداد ماه بسیار سختی را در پیش داریم و باید همه فکر و ذهنمان در سال ۹۲ کمک به تیم ملی باشد. امیدوارم در خرداد سال آینده با وجودی که کمی دیر است اما یک عیدی خوب از طرف فوتبال به هواداران بدهیم.

وی در پایان از اظهار‌نظر درباره پرسپولیس خودداری کرد.

 

به نقل از ورزش۳

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه