آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده اعلام شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده اعلام شد

 آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده اعلام شد

فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» پس از ۲۲ روز اکران در گروه سینمایی استقلال و با در اختیار داشتن ۳۹ سینما در تهران و۱۷ سالن سینمای شهرستان در مجموع ۷۶۰ میلیون تومان فرو ش داشته است. 

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازتسنیم، در حالی آمار فروش فیلمهای سینمایی پنج گروه اصلی اعلام شده است که فروش فیلم سینمایی «شهرموش‌ها 2» با وجود 42 روز سپری شدن از اکران همچنان روند صعودی دارد و فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت الله نیز 760 میلیون تومانی فروش داشته است.

 

فیلم سینمایی «شهرموشها2» که 42 روز از اکران آن در گروه «قدس» می‌گذرد با در اختیار داشتن 80 سینمای تهران و شهرستان بیش از 8میلیارد و 500 میلیون تومان فروش داشته است. با احتساب این آمار فروش، فیلم سینمایی«شهرموشها2» پرفروش ترین فیلم سینمای ایران است.

 

فیلم سینمایی«خواب‌زده‌ها» نیز پس از 22 روز اکران در گروه آفریقا و با در اختیار داشتن 40 سینما در تهران و شهرستان شب گذشته 45 میلیون تومان در تهران فروش داشته است که در مجموع 485 میلیون در تهران، 285میلیون در شهرستان و 770میلیون در کل فروش داشته است.

 

دفتر پخش «هدایت‌فیلم» هم اعلام کرده است که فیلم سینمایی «آتش‌بس2» پس از 22 روز اکران و در اختیار داشتن 24 سینما تا پایان روز پنجشنبه 17 مهرماه یک میلیارد و 375میلیون در تهران، 510میلیون در شهرستان و در مجموع یک میلیارد و 885میلیون تومان فروش داشته است.

 

فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» پس از 22 روز اکران در گروه سینمایی استقلال و با در اختیار داشتن 39 سینما 600 میلیون تومان در تهران و 160 میلیون تومان در 17 سالن سینمای شهرستان فروش داشته است. به این ترتیب «آرایش غلیظ» و در مجموع 760 میلیون تومان فروش را تجربه کرده است. دفتر پخش «نسیم صبا» این فیلم را در سینماهای کشور اکران کرده است.

 

اما پایین ترین آمار فروش برای فیلم سینمایی «خانوم» ساخته تینا پاکروان است که حوزه هنری آن را پخش می‌کنند. این فیلم پس از 23 روز اکران در گروه آزادی با در اختیار داشتن 14 سالن سینمایی در تهران و اکران در هفت شهرستان 253میلیون در پایتخت و 54میلیون در شهرستان‌ها و در مجموع 307 میلیون تومان فروش داشته است.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه