سعید سهیلی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار خطاب به مردم ایران گفت: امیدوارم همه هموطنان ایرانی در هر جای دنیا که هستند سال خوبی را آغاز کرده باشند. تعطیلات نوروز به معنای تازه شدن است و باید بتوانیم از این فرصت نو شدن به خوبی استفاده کنیم. وی پیشنهاد خود برای بهتر گذراندن تعطیلات نوروز را اینگونه بیان کرد: با توجه به اینکه ما درگیر زندگی شهری شده‌ایم و این مساله دیگر فرصت چندانی برای دیدن اقوام و دوستان باقی نمی‌گذارد، یکی از بهترین کارها در این ایام سرزدن به اقوام و آشنایان است. کارگردا ...

آجیل زیاد بخورید/ پیش به‌سوی دیدار بزرگان فامیل

01-Soheily[WwW.KamYab.IR]

سعید سهیلی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار خطاب به مردم ایران گفت: امیدوارم همه هموطنان ایرانی در هر جای دنیا که هستند سال خوبی را آغاز کرده باشند. تعطیلات نوروز به معنای تازه شدن است و باید بتوانیم از این فرصت نو شدن به خوبی استفاده کنیم.

وی پیشنهاد خود برای بهتر گذراندن تعطیلات نوروز را اینگونه بیان کرد: با توجه به اینکه ما درگیر زندگی شهری شده‌ایم و این مساله دیگر فرصت چندانی برای دیدن اقوام و دوستان باقی نمی‌گذارد، یکی از بهترین کارها در این ایام سرزدن به اقوام و آشنایان است.

کارگردان «گشت ارشاد» ادامه داد: از فرصت‌های اینچنینی باید استفاده کرد تا به دیدن پدر و مادرها و بزرگترهای فامیل برویم. همچنین در کنار خانواده می توانیم سفرهای خاطره انگیز را تجربه کنیم. مهم نیست به کجای ایران سفر می کنیم، مهم این است که بتوانیم در کنار خانواده لحظات شادی را بسازیم.

کارگردان فیلم سینمایی «کلاشینکف» در پایان گفت: یکی از جذاب‌ترین اتفاقات در ایام نوروز، خوردن آجیل و شیرینی است پس من به همه پیشنهاد می کنم تا می توانید آجیل بخورید و فیلم ببینید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه