آثار منتخب - پرسبوک - در یک گالری هنری

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

آثار منتخب «پرسبوک» در یک گالری هنری

آثار منتخب «پرسبوک» در یک گالری هنری

پنجمین سالانه هنر معاصر «پرسبوک» با برپایی شش دوره نمایشگاه از آثار منتخب در گالری الهه برپا شده است.

به گزارش راسخون ، شهره عدالت، مسؤول برگزاری این نمایشگاه، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پنجمین سالانه هنر معاصر «پرسبوک» طی شش نمایشگاه متناوب و با موضوعات خاص برگزار می‌شود. این نمایشگاه در پی نمایشگاه های گذشته، سیر تحول «پرسبوک» را دنبال می‌کند.

او افزود: «ریشه»، «سپید یا سیاه»، «آب»، «انسان» و «واقعیت افزوده» عناوین دوره‌های مختلف این سالانه هستند. نیکزاد عربشاهی، حامد بهروزکار، پریچهرطیبی، تورج صابری‌وند، شهرناز زرکش، راحله زمردی‌نیا، عاطفه خاص، تارا گودرزی و محمود مکتبی از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

عدالت همچنین عنوان کرد: تفاوت این دوره از سالانه با دوره‌های دیگر این است که سعی کردیم در دوره جدید سیر تحول پرسبوک را ریشه‌ای‌تر دنبال کنیم و جدی‌تر به موضوع بپردازیم. در هر دوره استقبال شرکت‌کنندگان بیشتر می‌شود و شاهد آثار خوبی در این زمینه هستیم.

او ادامه داد: نمایشگاه منتخب هنرمندان دوره اول از 20 تا 30 تیر، دوره دوم از 3 تا 13 مرداد، نمایشگاه «انسان» از 17 تا 27 مرداد، نمایشگاه «واقعیت افزوده» 31 مرداد تا 10 شهریور، نمایشگاه «آب» شامل گروه اول از 14 تا 24 شهریور و گروه دوم 28 شهریور تا دوم مهر ماه برگزار خواهد شد.

در کنار این نمایشگاه یک کارگاه آموزشی با حضور نیکزاد عربشاهی از 23 تا 25 تیر ماه برپا خواهد شد.علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 تا 20 به گالری الهه به نشانی خیابان افریقا، انتهای گلفام، سمت راست، اولین بن بست (امینی)، شماره 3 مراجعه کنند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه