آثار حجمی - حمیدرضا آویشی - به خانه هنرمندان می‌آید

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

آثار حجمی «حمیدرضا آویشی» به خانه هنرمندان می‌آید

آثار حجمی «حمیدرضا آویشی» به خانه هنرمندان می‌آید

آثار حجمی «حمیدرضا آویشی» از هفته آینده در خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، نگارخانه‌های طبقه همکف خانه هنرمندان ایران، شنبه 24 آبان‌ ماه از ساعت 17، میزبان جدیدترین آثار حجمی «حمید رضا آویشی» خواهد شد. در این نمایشگاه آثاری با مواد اولیه متف��وت مانند آهن، چوب، سفال و نیز ویدیوآرت به نمایش گذاشته می‌شوند.

حجم‌های حمید رضا آویشی، نشان از آشتی آهن سخت و محکم و دست‌های یک هنرمند دارد. وی در خصوص استفاده از آهن در کارهایش، می‌گوید: من از ابتدای کار از مواد مختلفی استفاده کردم. جنسیت‌های مختلف را محک زدم اما جواب لازم را نگرفتم، چرا که با طرح‌ها همخوانی نداشت. در نهایت آهن را امتحان کردم و پاسخم را گرفتم و توانستم ارتباط لازم را پیدا کنم.

آویشی کار با آهن را بسیار لذت‌بخش می‌داند و می‌افزاید: طی این مدت زمان توانستم ارتباط خوبی با این فلز سخت پیدا کنم. آهن مثل آدم‌های بداخلاق است که به راحتی دوست نمی‌شوند، اما اگر دوست شوند، دوستی‌اش لذت‌بخش خواهد بود و حتی از موم نرم‌تر خواهند شد.


این نمایشگاه تا 3 آذر در نگارخانه‌های طبقه همکف خانه هنرمندان ایران برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن آثار همه روزه از ساعت 13 تا 20 به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه