وقوع آتش‌سوزی در محدود بازار تهران در۱۵:۰۶ روزگذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و پس از آن آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۷، فرعی۷، ۶۷ و ۴ از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در خیابان خیام‌شمالی مقابل امامزاده سیدنصرالدین اعزام شدند. ملکی ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل که یک ساختمان دو طبقه ۱۵۰ متری بود، آنان متوجه شدند که عده‌ای از کارگران در سقف شیروانی این ساختمان مشغول انجام عملیات قیرگونی و ایزوگام‌کشی بوده‌اند که به علت عدم رعایت اصول ایمنی و بی‌احتیاطی شعله‌های آتش از پشت‌بام به ...

آتش‌سوزی در بازار تهران

atish[WwW.Kamyab.IR]

وقوع آتش‌سوزی در محدود بازار تهران در۱۵:۰۶ روزگذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و پس از آن آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۷، فرعی۷، ۶۷ و ۴ از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در خیابان خیام‌شمالی مقابل امامزاده سیدنصرالدین اعزام شدند.

ملکی ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل که یک ساختمان دو طبقه ۱۵۰ متری بود، آنان متوجه شدند که عده‌ای از کارگران در سقف شیروانی این ساختمان مشغول انجام عملیات قیرگونی و ایزوگام‌کشی بوده‌اند که به علت عدم رعایت اصول ایمنی و بی‌احتیاطی شعله‌های آتش از پشت‌بام به طبقه دوم ساختمان ریخته و موجب آتش‌سوزی در این محل شده‌ است.

ملکی با بیان اینکه تعداد زیادی از ضایعات مستعمل درجریان این حادثه در آتش سوخت، به ایسنا گفت: هیچ یک از افراد داخل این ساختمان مصدوم نشده و تنها یکی ازآتش‌نشانان از ناحیه دست دچار سوختگی شد که وی را به مراکز درمانی منتقل کردند.

سخنگوی سازما ن آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به احتمال سرایت آتش به اماکن مجاور این ساختمان خاطر نشان کرد: آتش‌نشانان از سرایت آتش به اماکن مجاور این ساختمان جلوگیری کرده و آتش را در ساعت ۱۷:۲۱ دقیقه به طور کامل اطفاء کرده و به عملیات خود خاتمه دادند.

 

به نقل از ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه